Peněženka

Vážení zákazníci,

jelikož si ceníme důvěry, kterou do nás vkládáte při nákupu oblečení, obuvi a sportovních potřeb, chtěli bychom Vám tuto důvěru oplatit.
Pro všechny loajální zákazníky jsme připravili Peněženku, jakožto formu věrnostního programu.

Za každý nákup obdržíte 2% zpět! 

  

A jak to funguje? 

Stačí jen pravidelně nakupovat a s každou dokončenou a uhrazenou objednávkou Vám připíšeme na účet 2% z hodnoty nakoupeného zboží.
Nasbírané e-peníze můžete uplatnit ihned při Vaší další objednávce, stačí se pouze přihlásit pod stejným e-mailem. V případě, že jste zapomněli heslo, obnovte si jej u přihlášení.
Odměnou za nasbírané e-peníze Vám bude ponížení celkové hodnoty objednávky, přičemž výše Vašeho kreditu rozhoduje, zda dostanete na zboží slevu nebo jej budete mít úplně zdarma. 

Je jedno jestli zrovna nakupujete sportovní oblečení na www.adsport.cz nebo streetwear fashion na www.snipit.cz. E-peníze se Vám načítají z obou e-shopů na jeden účet. Systém máme propojen, takže za nákup např. sportovní obuvi na cvičení můžete nakoupit peckové sneakery se slevou nebo úplně zdarma. 

Ještě shrnutí:

  • Aktivujte věrnostní program Peněženka
  • Sbírejte e-peníze za nákupy v e-shopu www.adsport.cz nebo www.snipit.cz

  • Vyberte si slevu za nasbírané e-peníze
  • Peníze Vám u nás nepropadají a zůstávají na Vašem účtu až rok! Výhody tak lze kumulovat a následně nakoupit zdarma! :-)